KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12485344
nr 1248 5344
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Signerade. Olja på duk, 70x100
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:23:38
100 kr
200 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg